News
Mamy szczenięta do rezerwacji


O NAS  ◊   SUCZKI  ◊   PSY  ◊   WETERANY  ◊   SZCZENIĘTA  ◊   GALERIA  ◊   WYSTAWY  ◊   KONTAKT
O nas

  

Serdecznie witamy
na naszej stronie poświęconej tak niezwykłej rasie jak± jest chihuahua, mały piesek, ale za to wielki duchem i sercem.

Moja przygoda z psami i wystawami rozpoczęła się dawno temu i nie były to małe zadziorne chi, tylko dostojne i klasycznie piękne dobermany. Na zawsze w mojej pamięci pozostanie cudna i szalenie inteligentna dobermanka, dzięki której poznałam sztukę wystawiania oraz uroki wychowania jej dzieci. Najmniejszego pieska świata poznałam dopiero w 2003 r. kiedy to moja siostrzenica przywiozła maleńk± kuleczkę czyli sunię Belldandy El gusto. Nigdy nie przypuszczałam, że za parę lat jej córka zamieszka w moim domu, a tak właśnie się stało za spraw± moich dzieci, które uprosiły mnie aby prześliczna biała Pyza przyjechała do nas na kilka dni.

Pyza czyli HITORI MUSUME Truskawkowe Dzwoneczki to suczka z wielkim i zdecydowanym charakterem, bo uwielbia być najważniejsza w rodzinie. Moje małe córeczki przypadły jej jednak do gustu i praktycznie od pierwszego dnia bardzo je pokochała. Po długich przemyśleniach postanowiliśmy, że Pyza zostanie u nas, skoro tak dobrze się tutaj czuje, a i jej mamie czyli maleńkiej Bell ta zmiana też się spodobała. Pyza to śliczna sunia i dlatego postanowiliśmy skończyć z ni± Championat Polski oraz zdecydowaliśmy się na pierwsze szczeniaczki.

Moja rodzina to 4 małe szalone chi - COCO jej siostry CHLOE, DONNA i ich mama Pyza, senior kot Emil oraz 2 córki - 9 letnia Karolina i 4 letnia Zosia i bardzo wyrozumiały m±ż Krzysztof. Chihuahua zawładnęły sercem moim i mojej rodziny, powoli zgłębiamy tajniki rasy, hodowli i wystaw.


.::::::Webdesign by Lorelaj © CHIDONNA - All rights reserved!:::::.